Vchodové dvere do bytu Trend plus Elegante, model tmavý dub
Novinka

Vchodové dvere do bytu Trend plus Elegante, model tmavý dub

Patríte medzi tých, ktorí si zakladajú na ochrane svojho majetku? S týmito vchodovými bezpečnostnými dverami z ocele sa budete vo svojom byte cítiť oveľa bezpečnejšie!

Konfigurace výrobku

0% hotovo

402,00 € vč. DPH / ks
335,00 € / ks bez DPH
Dostupnosť
Na objednávku
Po objednání je můžete mít už: úterý 29.09.2020

  • Šírka: 88,3 cm
  • Výška: 200 cm
  • Hmotnosť: 90 kg
  • Výrobca: HiSec

Vchodové dvere do bytu Trend plus Elegante

Dvere Trend Plus Elegante patrí do bezpečnostnej triedy 2 a pýši sa akustickou izoláciou 34 db. Krídlo dverí je vyrobené z kvalitnej oceľovej dosky a v mieste kľučky a pántov je spevnené oceľovou výstuhou. Krídlo je silné 70 mm a obsahuje izolačnú vrstvu z minerálnej vlny. Zárubňa a prah sú už súčasťou dverí a dodávané sú v rovnakej farbe, ako krídlo.
Rad Trend Plus Elegante má 3 nastaviteľné vonkajšie pánty, ktoré sú zabezpečené proti Vpáčenie. Zároveň sa pýši 15tich-bodovým zamykacím mechanizmom s oceľovými tŕňmi as 5 zamykacích body v 3 smeroch. Dvere sa zamykajú hore, do zeme a do strany u kľuky. Dvere disponujú skvelými tepelno-izolačnými vlastnosťami, čo je pri vchodových dverách veľmi dôležité.

V ponuke je jeden rozmer - 883x2000 mm, u ktorého je priechodnosť 800 mm.

Tento rad je na výber v dvoch dekóroch.

V cene dverí je okrem prahu a zárubne z ocele silné 100 mm tiež kukátko, kovania, spodné a horné zámok vrátane kľúčov a zvonček. Pri objednávke je nutné špecifikovať typ kovania (kľučka / kľučka, alebo guľa / kľučka)!
V prípade záujmu je možné za príplatok dokúpiť tiež panoramatické kukátko a certifikovaná obojstranná cylindrická vložka typu BKS 88 vrátane 5tich kľúčov.

Zatím nebylo hodnoceno
Ohodnotit tento produkt
Tento produkt zatím nebyl hodnocen žádným zákazníkem.

Máte otázku k tovaru? Napíšte nám


Načítám, prosím vydržte...