Vchodové dvere do bytu Trend plus Elegante, model Antracit
Novinka

Vchodové dvere do bytu Trend plus Elegante, model Antracit

Patríte medzi tých, ktorí si zakladajú na ochrane svojho majetku? S týmito vchodovými bezpečnostnými dverami z ocele sa budete vo svojom byte cítiť oveľa bezpečnejšie!

Konfigurace výrobku

0% hotovo

402,00 € vč. DPH / ks
335,00 € / ks bez DPH
Dostupnosť
Na objednávku
Po objednání je můžete mít už: pondělí 11.12.2023

  • Šírka: 88,3 cm
  • Výška: 200 cm
  • Hmotnosť: 90 kg
  • Výrobca: HiSec

Vchodové dvere do bytu Trend plus Elegante

Dvere Trend Plus Elegante patrí do bezpečnostnej triedy 2 a pýši sa akustickou izoláciou 34 db. Krídlo dverí je vyrobené z kvalitnej oceľovej dosky a v mieste kľučky a pántov je spevnené oceľovou výstuhou. Krídlo je silné 70 mm a obsahuje izolačnú vrstvu z minerálnej vlny. Zárubňa a prah sú už súčasťou dverí a dodávané sú v rovnakej farbe, ako krídlo.
Rad Trend Plus Elegante má 3 nastaviteľné vonkajšie pánty, ktoré sú zabezpečené proti Vpáčenie a vysadeniu. Zároveň sa pýši 15tich-bodovým zamykacím mechanizmom s oceľovými tŕňmi as 5 zamykacích body v 3 smeroch. Dvere sa zamykajú hore, do zeme a do strany u kľuky. Dvere disponujú skvelými tepelno-izolačnými vlastnosťami, čo je pri vchodových dverách veľmi dôležité.

V ponuke je jeden rozmer - 883x2000 mm, u ktorého je priechodnosť 800 mm.

Tento rad je na výber v dvoch dekóroch.

V cene dverí je okrem prahu a zárubne z ocele silné 100 mm tiež kukátko, kovania, spodné a horné zámok vrátane kľúčov a zvonček. Pri objednávke je nutné špecifikovať typ kovania (kľučka / kľučka, alebo guľa / kľučka)!
V prípade záujmu je možné za príplatok dokúpiť tiež panoramatické kukátko a certifikovaná obojstranná cylindrická vložka typu BKS 88 vrátane 5tich kľúčov.

Zatím nebylo hodnoceno
Ohodnotit tento produkt
Tento produkt zatím nebyl hodnocen žádným zákazníkem.

Máte otázku k tovaru? Napíšte nám


Načítám, prosím vydržte...