Protipožiarne dvere EI / EW30 s výplňou Grenamat
Novinka
Doporučujeme

Protipožiarne dvere EI / EW30 s výplňou Grenamat

Hľadáte kvalitné a dizajnové dvere? Potom hľadáte DPO dvere EI / EW30 s výplňou Grenamat. Doprajte si kvalitu od tradičného českého výrobcu.

Konfigurace výrobku

0% hotovo

249,60 € vč. DPH / ks
208,00 € / ks bez DPH
Dostupnosť
Na objednávku
Po objednání je můžete mít už: čtvrtek 04.04.2024

  • Hmotnosť: 30 kg
  • Výrobca: Boulit s.r.o.

Protipožiarne DPO dvere EI / EW30 s výplňou Grenamat, p rotipožární dvere do každej budovy

Hovorí sa, že je lepšie dvakrát vyhorieť než sa raz sťahovať. To ale pravdepodobne tvrdia ľudia, ktorí nikdy neprišli o všetko, čo mali, kvôli požiaru. Chráňte život váš aj vašich blízkych. Predíďte stratám na majetku. Okrem známych hasiacich prístrojov a alarmov zamerajte vašu pozornosti aj na protipožiarne dvere. Môžu vás zachrániť.

Pasívna ochrana pred požiarom

Protipožiarne dvere sa radí k pasívnej ochrane pred ohňom, dymom a tepelným tokom. Ich základnou úlohou je poskytnúť vám dostatočne dlhú dobu potrebnú na evakuáciu. Svoje uplatnenie nájdu nielen vo verejných budovách, kde je o niečo vyššia možnosť výskytu požiaru. Aj kancelárske priestory, byty a rodinné domy sa stávajú terčom ohňa. Všeobecne možno protipožiarne dvere deliť do skupín, a to na základe požiarnej odolnosti. Inak povedané podľa dĺžky časového úseku, po ktorý sú dvere schopné vzdorovať ohňu a vysokej teplote. Na trhu tak nájdete dvere, ktoré odolávajú napríklad len pätnásť minút, ale aj také, ktoré vás chránia celých dlhých sto osemdesiat minút. Toto rozdelenie je určené na základe normy STN 730852.

Vyberajte dvere od preverených predajcov

Rovnako ako u akéhokoľvek iného druhu tovaru aj vo svete protipožiarnych dverí možno pri troche nepozornosti naraziť na lacný a hlavne nie dostatočne kvalitný falzifikát. U tohto typu dverí by vás však omyl mohol stáť oveľa viac než len peniaze. Investujte do certifikovaných protipožiarnych dverí od preverené značky. Preškolení pracovníci vám iste budú schopní odpovedať na vaše otázky týkajúce sa ochrany prostredníctvom protipožiarnych dverí. Vysvetlí vám, v čom konkrétne zabezpečenia spočíva. Pomôžu vám vybrať najlepší typ dverí podľa toho, kam ich chcete umiestniť. Aj podľa toho spoznáte, že nakupujete u renomovanej firmy, ktorá si je vedomá dôležitosti adekvátnej ochrany vás i vašich blízkych a problematiku protipožiarnych dverí dôkladne pozná.

  • Jednokrídlové drevené dvere plné s polodrážkou v oceľovej zárubni
  • Jednokrídlové drevené dvere plné s polodrážkou v obložkovej zárubni
  • Dvere majú najvyššiu certifikáciu kvality!
Zatím nebylo hodnoceno
Ohodnotit tento produkt
Tento produkt zatím nebyl hodnocen žádným zákazníkem.

Máte otázku k tovaru? Napíšte nám


Načítám, prosím vydržte...