Ako sa popasovať s výberom interiérových dverí?

Zbystrite u konštrukcie a výplne!

Dvere sa skladajú z rámu a výplne. Ak nechcete kupovať nové modely až príliš často, zamerajte sa na interiérové dvere s masívnym rámom. Tento rám je ako stvorený do miest, ktoré sú frekventovaná. Keď mu potrebujete model do špajze alebo komory, možno opatriť variant z drevotriesky. Totožné požiadavky platí aj u výplne. Je možné vyberať z voštiny, dierované drevotrieskové dosky aj plné drevotrieskové dosky. Voština je ľahká, lacná, ale málo vydrží. Do centrálnych priestorov v dome nepatrí. Dierovaná drevotriesková doska je pevná odolná a pýši sa dobrou zvukovou izoláciou. Padne do bytu aj kancelárie. Najlepšou voľbou je plná drevotriesková doska, ktorá ohromí dlhou životnosťou a pekným vzhľadom.

Na povrchu záleží

Kľúčovým kritériom je povrchová úprava interiérových dverí. Aj tu vás čaká bohatý výber. Fóliované dvere sú lacné a najmenej odolné. Laminátové modely osloví odolnosťou a pestrosťou dizajnov. Navyše sa dokonale udržuje v čistote. Dyhovaná úprava je vhodná do bytov, kde nemajú hlavné slovo deti a domáci miláčikovia. V poslednej dobe si ľudia obľúbili lakované interiérové ​​dvere, pretože sú nadmieru odolné proti vlhkosti a vysokým teplotám. Farebné odtiene poteší aj najnáročnejšieho zákazníka. V každom prípade sa zamerajte na spôsob otvárania. Niekto prahne po otočných modeloch, iný po posuvných kúskoch, ďalší po skladacích možnostiach. Zamerajte sa na kovanie a kľučky, zárubne a presklenia.

Ak si neviete s výberom rady, oslovte odborníkmi spoločnosti GRIMAX. Poradí a navrhnú najvýhodnejšie interiérové ​​dvere.

Naše kamenné predajne

mapa

Poraďte sa s nami

máte dotaz?
+421 948 733 357 bratislava@grimax.sk