Interiérové štítové kovanie LAURA KE

Elegantný interiérové štítové kovanie Laura KE od spoločnosti MP v mnohých farebných variantoch splní všetky vaše predstavy o funkčnom kovania.

Konfigurace výrobku

0% hotovo

4,80 € vč. DPH / ks
4,00 € / ks bez DPH
Dostupnosť
Na objednávku
Po objednání je můžete mít už: úterý 03.10.2023

  • EAN kód: 8584138113212
  • Hmotnosť: 1 kg
  • Výrobca: MP KOVÁNÍ

štítové kľučky

U štítových kľučiek je dôležité poznať vzdialenosť medzi osou kľučky a osou kľúča (rozteč). Štandardná vzdialenosť je 72, alebo 90 mm. U bezpečnostného kovania sa používa aj rozteč 92 mm (prosím, venujte pozornosť merania).

UPOZORNENIE:

Keďže otvory do štítových kľučiek upravujeme na objednávku, je nevyhnutné, aby ste pri zadávaní objednávky presne uviedli typ a rozteč otvorov. Pokiaľ si objednáte nesprávne, nemusí byť ich výmena samozrejmosťou.

TYPY OTVOROV:

Skratkou BB označujeme otvor pre interiérový kľúč (dózický) Skratkou PZ označujeme otvor pre vložku (FAB) Zkatkou Wc označujeme WC sadu s vmontovaným kľúčom (k WC sade je potrebný zámok so spodným štvorhranným otvorom 6 x 6 mm)

GUĽA A MADLÁ:

U kľučiek s guľou uvádzame všetky predošlé údaje plus spresnenie, či sa jedná o kľučku pravú (označujeme RE) alebo ľavú (označujeme LI). Pri vybraných modeloch môže byť guľa / madlo pevné alebo otočné

Zatím nebylo hodnoceno
Ohodnotit tento produkt
Tento produkt zatím nebyl hodnocen žádným zákazníkem.

Máte otázku k tovaru? Napíšte nám


Načítám, prosím vydržte...