Celosklenené dvere - DECO LD 656

311
259 € Cena bez DPH


Po objednaní ich môžete mať už 19.10.2018

GRIFFWERK ponúka pre sklenené dvere z jednotabuľového bezpečnostného skla vyrobené laserovou technológiou kontrolovanou bezpečnosť. Podľa všeobecnej stavebno-technické registrácia u Nemeckého inštitútu pre stavebnú techniku ​​(DIBT) mohla laserová technológia použitá firmou GRIFFWERK splniť všetky zadania. GRIFFWERK preto dostala schválenie označovať tieto sklenené dvere kontrolným pečiatkou ESG.

Pečiatka obsahuje číslo normy (DIN EN 12150), ktoré bolo na produkty GRIFFWERK umiestnené nenápadne, na hranu tabule skla na strane závesov. ESG je od GRIFFWERK k dostaniu ako zelené sklo alebo v akostné variante bieleho skla PURE WHITE by GRIFFWERK. Oba druhy skla sa môžu na požiadanie spracovať laserovou technológiou, aj tá potom spĺňajú normu ESG.

VHODNÉ POUŽITIE:

- dvere pre kancelárske priestory

- dvere do všetkých častí interiéru

- Aquaparky a bazény

- zázemie wellness centier, klubových fitness, hotelov a tam kde zákazníci požadujú city dizajn s dôrazom na individuálne riešenia priestorov

- rehabilitácia a masáže

- kúpeľné prevádzky

DRUHY SKLA GRIFFWERK:

Nadšenie pre sklo nás ovládlo v roku 2014, kedy sme predstavili našu prvú kolekciu sklenených dverí. Je to fascinujúce materiál, pretože sa vyrába výlučne z prírodných, príp. prírodne identických materiálov. Jeho súčasti sa vyskytujú väčšinou v Nemecku alebo sa tu vyrábajú. Sklo je materiál, ktorý sa dá 100% znovu zhodnotiť. Pre spracovanie sa používa spravidla oxid železitý, ktorý spôsobuje zelenkastej odtieň konvenčného plochého skla.

Pri výrobe bieleho skla PURE WHITE by GRIFFWERK sa zmenší podiel oxidu železitého, takže sa môže znížiť zelený odtieň. Biele sklo má zvláštny svetelný efekt a skvele zvýrazňuje dekor. Tento akostné materiál sa ďalej spracováva spracovateľské a sieťotlačovú technológií. V roku 2016 sme prepadli možnostiam laserovej techniky. V našom sídle materskej spoločnosti v juhonemeckom Blaustein vieme sami vyvíjať a vyrábať dvere laserovou technológiou. Pri voľbe Vašich sklenených dverí prajeme veľa radosti.

Sklo VSG PRIME vzbudzuje pozornosť ešte vyšším bezpečnostným prvkom. V prípade rozbitia sa črepy prilepí na vnútornú fóliu, ktorá je odolná proti roztrhnutiu. Zaručuje takzvanú zostatkovú únosnosť, čo znamená, že dvere zostanú visieť v ukotvenia. Dvere GRIFFERK VSG PRIME sa skladajú vždy z dvoch skiel ESG. Tá samotná vykazujú veľmi vysokú odolnosť voči zmenám teplôt a pevnosť v ťahu pri ohybe. Práve v rodinách má bezpečnosť prednosť, preto je tu sklo VSG PRIME tým správnym rozhodnutím.

SKLO NEMUSÍ BYŤ ZELENÉ:

Pre sklenené dvere sa spravidla používa sodno-vápenaté sklo. Vykazuje zreteľný zelenkastej odtieň. Príčinou toho je oxid železitý použitý pre sklenenú taveninu. Zelenkavo odtieň materiálu je vždy podľa svetelných pomerov vidieť viac alebo menej. Čím svetlejšia, belšie a jasnejšie bude úprava interiéru, tým rułivejłie sa prejaví toto sfarbenie. Tento rozdiel je nápadný už pred jednoduchú bielu stenou. Práve v súčasnej architektúre sa však oceňuje čistota a kvalita materiálov. Vďaka PURE WHITE by GRIFFWERK môže prenikať denné svetlo nerušene do interiérov a farby, najmä odtiene bielej, sa môžu uplatniť neskreslene a jasne. Biele sklo je preukázateľne priepustnejšie pre svetlo než zelená základný variant. U sklenených dverí silných 6 mm je priepustnosť svetla zvýšená cca o tri percentá. Na veľkých plochách sa prejaví nárast svetla ešte zreteľnejšie. Prechádzajúce svetlo je okrem toho čisté a farebne neutrálne. Keď sa niekto rozhodne v interiéri namiesto drevených dverí pre sklo, tak nárast svetla patrí k tým hlavným dôvodom.

PREČO BIELE SKLO?

Obyčajné floatované sklo vykazuje zreteľný zelenkastej odtieň, ktorý mení účinok svetla a je okrem toho vnímaný ako zrejmé sfarbenie plochy skla. PURE WHITE by GRIFFWERK zostáva farebne neutrálna. U všetkých druhov skiel je vždy brúsená a zrazená hrana.

CENA:

- cena obsahuje vŕtanie a frézovanie

- príprava na kovanie

- cena bez montáže a dopravy

- cena bez závesov, zámku a kľučky

TERMÍN DODANIA:

- 4 týždne

Ceny platia od 01.01. 2017. Iné rozmery, interiérové ​​steny a atypické zostavy - individuálne spracovanie cenovej ponuky.

Príslušenstvo
máte dotaz?

Poraďte sa s nami

Nechajte nám na seba kontaktné údaje a náš špecialista Vás bude kontaktovať.

+421 948 733 357 bratislava@grimax.sk